Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na Twoje pytania

Biuro

Sunkraft Sp. z o.o Plac Andersa 3 Andersia Tower XVIII p.61-894 Poznań office@sunkraft.pl

Magazyn

VGL GroupBysewska 1880-298 Gdańskmagazyn@sunkraft.pl

Dane Rejestrowe

NIP: 7812003529KRS: 0000814323REGON: 384881030

Zapytaj doradcę

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych

Krystian Glanc

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki
tel: +48-502 131 445
krystian.glanc@sunkraft.pl

Iwo Jureczko

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki
tel: +48 517 524 235
iwo.jureczko@sunkraft.pl

Witold Lewicki

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki
tel: +48 502 468 066
witold.lewicki@sunkraft.pl

Janusz Pawlak

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki
tel: +48 572 805 200
janusz.pawlak@sunkraft.pl

Biuro

office@sunkraft.pl

Magazyn

magazyn@sunkraft.pl

Dział Zakupów

zakupy@sunkraft.pl

dla dostawców

Marketing

marketing@sunkraft.pl

Księgowość

finanse@sunkraft.pl

Masz pytania?

Zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

Formularz kontaktowy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania